Les Mills United 19. 9. 2020

Pridaj sa k nám v sobotu 19. septembra 2020 a buď súčasťou tisícok cvičiacich, ktorí si v tento deň užijú svetové spustenie nových Les Mills choreografií – LES MILLS WORLD UNITED – Global release day.

Pripravili sme pre teba bohatý program všetkých našich Les Mills skupinových lekcií ako: BODYPUMP®, BODYBALANCE®, CXWORX®, GRIT® či BODYCOMBAT®, ale aj novinky ako SH´BAM® a BARRE®. Program sme navyše spestrili aj ďalšími obľúbenými skupinovkami – funkčný tréning a aroma yoga.

Nezabudni, že vstup na tento event je nielen pre našich klubových členov, ale aj pre držiteľov MultiSport karty. Ak si u nás ešte nebol/a, môžeš na tento event využiť aj svoj 7 dňový skúšobný vstup a zaži na vlastnej koži energickú atmosféru nášho klubu.

Účasť na skupinovej lekcii je potrebné dopredu nahlásiť, nakoľko kapacita je obmedzená. Ak máš prihlasovacie údaje do klientskej zóny, prihlásiť sa môžeš cez náš rozvrh. Ak si u nás ešte nebol/a, tak sa obráť na našu recepciu a my ťa prihlásime – email: recepcia@formfactory.sk, mobil: +421 948 949 569.

Tešíme sa na teba,
tvoj Form Factory team.