Najčastejšie otázky

Otázky a odpovede

 • 01Je vstup do Vášho fitness centra / členstvo vekovo obmedzené?

  Ak chcete navštevovať naše fitness centrum, musíte byť starší ako 16 rokov a je potrebné prísť podpísať zmluvu osobne do klubu (v prípade, že máte menej ako 18 rokov, tak je potrebné prísť aj so svojim zákonným zástupcom).

 • 02Čo si so sebou zobrať na tréning?

  Chceme, aby sa všetci naši klienti u nás cítili dobre. Z toho dôvodu a taktiež v záujme komfortu ostatných klientov požadujeme, aby si všetci naši klienti nosili čistú športovú obuv, oblečenie na športové aktivity a uterák.

 • 03Je potrebné sa objednávať na tréning s osobným trénerom?

  Áno, odporúčame si dopredu dohodnúť stretnutie s osobným trénerom, aby ste mali istotu, že bude mať čas sa Vám venovať. Osobné tréningy s našimi trénermi nie sú súčasťou poplatkov za členstvo, uhrádzajú sa teda zvlášť.

 • 04Ponúkate vo Form Factory skupinové lekcie?

  Áno, samozrejme. Sú súčasťou členského vstupu, ale aj jednorazového vstupu. Všetci milovníci skupinových cvičení sú srdečne vítaní a majú na výber z veľa typov cvičiacich programov. Všetky informácie o týchto cvičeniach, vrátane rezervačného systému, nájdete na našich webových stránkach.

 • 05Je potrebná rezervácia na štúdiové cvičenie?

  Aby sme zaistili kvalitu štúdiových cvičení a komfort dostatočne voľného priestoru na cvičenie všetkým účastníkom, je kapacita štúdiových cvičení obmedzená. Účasť na cvičení je podmienená predchádzajúcou rezerváciou. Rezervácie môžete uskutočniť na našej webovej stránke.

  Blokovanie pri nedostavení sa na lekciu: Klienti, ktorí sa prihlásia na skupinovú lekciu a nedostavia sa, budú blokovaní na 5 dní (nebudú sa môcť prihlásiť na žiadnu skupinovú lekciu). Vstup do fitness centra a sauny nebude obmedzený.

  Odhlasovanie z lekcií: Odhlásiť sa z lekcie je možné najneskôr 2 hodiny pred začiatkom lekcie cez klientskú zónu alebo mobilnú aplikáciu. Telefonické alebo e-mailové odhlásenie po tomto časovom limite nebude akceptované.

  Pauza medzi lekciami: Pauza medzi lekciami je predĺžená na 15 minút, aby si inštruktori stihli spraviť prezenciu.

  Dochvíľnosť: Žiadame všetkých členov, aby dbali na dochvíľnosť. Nerušte začatú lekciu neskorím príchodom.

Otázky týkajúce sa vstupov, zmluvy a formálnych záležitostí

 • 06Koľko stojí členstvo vo Form Factory?

  Máme niekoľko typov členstiev, ktoré umožňujú vstup do fitness klubu. Základné typy členstiev, ktoré ponúkame, nájdete na našej stránke.

 • 07Akceptujete v kluboch Form Factory Multisport karty?

  Áno, Multisport kartu môžete v našom klube uplatniť. Preukážte sa ňou pri vstupe spoločne aj s dokladom Vašej totožnosti.

 • 08Aké doklady potrebujem k podpisu zmluvy?

  Členstvo si môžete zakúpiť on-line alebo na recepcii v našom klube. Čo sa týka aktivácie členskej zmluvy, je potrebné mať so sebou doklad totožnosti a kreditnú alebo debetnú kartu k úhrade členstva.

 • 09Je možné poskytnúť moju členskú kartu ďalšej osobe (kamarát, partner, atď.)?

  Členstvo v našom klube je na základe zmluvy na konkrétnu osobu. Nie je teda možné umožniť prístup do klubu na základe Vášho členstva niekomu inému. Môžete však záujemcu so sebou priniesť, klubom ho radi prevedieme a prípadne poradíme pri výbere vhodného členského vstupu, aby mohol využívať služby nášho fitness klubu tiež.

 • 10Môžem si svoje členstvo kúpiť online?

  Áno, samozrejme. Väčšinu našich členských vstupov je možné kúpiť online. Vyberte si členstvo, ktoré Vám bude najviac vyhovovať a zistite, či ho je možné kúpiť online.

 • 11Moje údaje v zmluve sa zmenili, kde môžem nahlásiť zmenu?

  Zmeny alebo opravy osobných údajov môžete nahlásiť osobne priamo v klube alebo po prihlásení sa do klientskej zóny na našej webovej stránke.

 • 12Môžem svoje členstvo kedykoľvek zrušiť?

  Zmluvu je možné vypovedať podľa podmienok definovaných v rámci členstva, ktoré ste si zakúpili. Členstvo flexible je možné vypovedať, napr. do 20. dňa v mesiaci. V prípade členstvo na definované obdobie je členstvo možné ukončiť po podaní výpovede a úhrade zvyšnej čiastky.

 • 13Ako je možné ukončiť zmluvu?

  Výpoveď je potrebné podať písomne v klube Form Factory, prípadne taktiež prostredníctvom formuláru pre ukončenie, ktorý nájdete na našej webovej stránke v sekcii Dokumenty.