Kariéra Form Factory

Rob to, čo miluješ. MILUJ TO, ČO ROBÍŠ!

Sme spoločnosť Form Factory s.r.o. a sme lídrom v odbore fitness a wellness. V Českej republike prevádzkujeme 12 klubov v Prahe, 2 v Brne a jeden v Ostrave; a na Slovensku 1 klub Nivy. V týchto kluboch nájdete tie najlepšie posilňovne, osobné trénery, najširší výber štúdiových lekcií s exkluzívnymi Les Mills® programami, relaxačné zóny a ďalšie.

SME FF FAMILY

Do nášho tímu hľadáme ďalších srdciarov, pre ktorých bude práca koníčkom a bude ich baviť tak, ako baví nás. Nezáleží nám na veku a nelipneme na veľkých skúsenostiach – všetko Ťa radi naučíme. Miesto u nás nájde každý či už na plný, alebo skrátený úväzok, alebo formou dohody.
Sme jedna veľká rodina a zdieľame svoju vášeň pre pohyb nielen v práci, ale aj na spoločných firemných akciách a počas klubových teambuildingov.

VYBER SI SMENU PODĽA SEBA!

Plánovanie smien je flexibilné, niektoré sú od pondelka do piatku, niektoré aj cez víkendy a niekedy striedame krátky/dlhý týždeň. Záleží na danom klube. Tiež dĺžka smien sa líši od štvorhodinových až po dvanásťhodinové.

BONUSY AJ KARIÉRNY RAST!

Motivácia je dôležitá a preto okrem fixnej mzdy majú naši zamestnanci ešte bonusovú zložku mzdy. Našim zamestnancom ponúkame kariérny rast, v ktorom ich aktívne podporujeme. Nájdete tu vedúci projektov alebo Club manažérov, ktorí začínali práve na pozícii recepčných.

BENEFITY – FITNESS & WELLNESS, SICK DAYS, DOVOLENKA, ZĽAVA NA PRODUKT

Radi Ťa podporíme, aby si nevyšiel/a z formy. Preto u nás máš, ako jeden z hlavných benefitov, možnosť cvičiť na všetkých kluboch Form Factory zadarmo. Po tréningu môžeš ísť relaxovať do sauny a počas svojej smeny sa občerstviť na bare za výhodnejšiu cenu.

Ak sa nebudeš niekedy cítiť dobre, máš k dispozícii sick days; na svoje narodeniny potom môžeš využiť my days a za odpracované roky Ti ešte predĺžime dovolenku.

A pokiaľ Ti aj tak budú naše kluby malé, môžeš využiť nami ponúkanú MultiSport kartu nielen pre seba, ale aj pre niekoho blízkeho.

A pokiaľ by si si v našich kluboch nič nevybral/a, tiež nevadí. Ponúkame Multisport kartu pre teba a tvojich blízkych vrátane detí. Sú dni, kedy sa necítime vo svojej koži a na tie máme tzv. sick days. S odpracovanými rokmi zasa narastá počet dní dovolenky.

Chcete s nami pracovať? Pošlite svoj životopis na sarah.jurakova@formfactory.sk