Kariéra Form Factory

Ak máš rád fitness, spoj prácu s koníčkom a pridaj sa k nám!

  • 01Receptionist / Sales LOOKING FOR / HĽADÁME

    Chceš byť súčasťou nášho tímu priamo tu v tomto klube?

    Pridaj sa k nám na pozíciu recepčná/ý + sales na plný úväzok!

    Máš aspoň malé predchádzajúce skúsenosti so starostlivosťou o klientov a s predajom? Si človek s pozitívnou energiou a úsmevom na tvári?
    Máš odvahu komunikovať s novými ľuďmi a angličtina naozaj nie je pre teba strašiakom?

    Hľadáme kolegu/yňu, ktorého pracovnou náplňou bude starostlivosť o nových klientov aj existujúcich členov nášho fitness klubu s naozaj dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami, nakoľko sa jedná o každodenný kontakt s našimi klientami a členmi. Budeš to práve ty, na základe koho si naši klienti urobia prvý dojem o klube a atmosfére v nej!

    NÁPLŇ PRÁCE , PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI:

    • Hľadáme entuziastickú osobu, zodpovednú kolegyňu/-u, ktorá/ý samozrejme má rada/rád šport.
    • Hľadáme ozajstného tímového hráča s orientáciou na detaily.
    • Požadujeme aspoň minimálne predchádzajúce skúsenosti s predajom alebo starostlivosťou o zákazníka.
    • Vhodné len na trvalý pracovný úväzok.
    • Aktívny predaj členských kariet a kontaktovanie klientov z databázy.
    • Aktívny predaj ostatných produktov na recepcii.
    • Ďalšia práca na základe pokynov manažéra fitness klubu alebo country managera.

    Zručnosti a požiadavky

    • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
      • stredoškolské s maturitou
      • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
      • vysokoškolské I. stupňa
      • vysokoškolské II. stupňa
    • Jazykové znalosti:
      • Slovenský jazyk – Expert (C2) a Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1).
      • Slovenský jazyk rečou aj písmom.
      • Anglický jazyk alebo iný cudzí jazyk na komunikačnej úrovni.
    • Ostatné znalosti:
      • Microsoft Excel – základy
      • Microsoft Outlook – pokročilý
      • Microsoft Windows – pokročilý
      • Microsoft Word – pokročilý
    • Počet rokov praxe: 1
    • Pozícia je vhodná pre absolventa: áno

    Mzdové podmienky (brutto)

    • 700 – 1 400 EUR/mesiac. V hornej hranici zahrnuté aj bonusy za predaj, základná zložka sa samozrejme po skúšobnej dobe zvyšuje.

    ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY:

    • Práca v rastúcej medzinárodnej spoločnosti.
    • Pekná pracovná skúsenosť a naozaj potenciálna príležitosť pre tvoj rozvoj a rast.
    • Čaká ťa klubové športové, miestami až rodinné prostredie, eventy, priateľský kolektív.
    • Zaujímavý odmeňovací systém.
    • Balík výhod, napr. športové balíčky, školenia v oblasti predajných a popredajných techník, produktové školenia, školenia počítačových systémov.
    • Finančný bonus za referenciu na vhodného pracovného kandidáta (špeciálne podmienky).

    Miesto práce

    • OC Galeria Lamač

    Životopis posielaj na adresu: kariera@fitinvest.sk alebo nechaj na recepcii klubu. Ozývať sa budeme len vybraným uchádzačom.

    Tešíme sa na teba 😊

  • 02Marketing Coordinator JOB OCCUPIED / POZÍCIU SME UŽ OBSADILI

    Do you have previous experience in marketing and also managing social media?

    Are you proactive and flexible, have a sense of detail?

    If so, we believe you might be interested in our marketing coordinator position.

    We are looking for a colleague who will take care of creating brand presence on social networks, and at the same time coordinate communication in cooperation with the agency and Country manager. We are looking to join our team as a clever and entertaining person with a desire to bring new, creative ideas. We will also appreciate the very good communication and organizational skills it will use in everyday contact with public. Previous experience of managing social media in a larger society or agency environment is a must.

    Working activities:

    • Managing the creation of all in-club material such as signs for doors and walls, stickers, instructions, plastic cards, business cards, menus, presentational materials, timetables, etc.
    • Managing all the content for the TV system in each club
    • Managing all the construction marketing materials for new clubs such as folios for walls, logos for façade, glass branding, on-site ads (in case the gym is located in shopping center or other specific area with customized ad solutions)
    • Maintaining social media and online questionnaires’ for example form Facebook, Instagram, google visit cards and others
    • Manage engagement and conversations across social channels
    • Initiate and realize cooperation with influencers, bloggers to build more engagement society around our brand
    • Work to optimize social media efforts on a daily basis
    • To take pictures and videos on regular basis for promotion of clubs, group activities, degustation, other services or in-club events from all our clubs
    • Maintain local partnerships with shops, cafes and other premises located close to the gym in order to promote additionally the club
    • Work closely with graphic designer to deliver all materials related to operational marketing,

    Skills and requirements

    • University student / University education (Bachelor’s degree or Master’s degree)
    • Driving license: B
    • PC work: Microsoft office, MS Excel at advanced level
    • Advanced Knowledge of Facebook and Instagram. (Nice to have knowledge about: Google Analytics, Google Ads and Facebook business manager
    • Active knowledge of English and Slovak language, both spoken and written
    • Experience in online marketing for at least 3 years, you can plan, buy and evaluate online campaigns

    Sallary (brutto)

    • Basic salary from 1200 EUR, up to the candidate skills.

    Benefits

    • Work in the fast-growing international company with digital focus
    • Unique career experience and unparalleled opportunity for you to grow
    • Friendly workplace environment, team bonding events, ability to participate in after work activities
    • Competitive benefits package: e.g. sport packages, external courses
    • Additional holiday and sick days
    • Financial bonus for referring a suitable candidate for work (special conditions)
    • Home office, flexible working hours

    Place of work

    OC Galeria Lamač, place of work would change later closer to Bratislava center.

    Very important

    You are: happy, enthusiastic, team player, motivated and positive person.
    As we are 😊

[contact-form-7 id="7617" title="career-form"]