Prvá návšteva

Chystáš sa k nám po prvýkrát? Poradíme ti, ako na to a na čo nezabudnúť.

 

Čo si so sebou zobrať?

Na tréning odporúčame zvoliť pohodlné športové oblečenie, kvalitnú čistú športovú obuv rozdielnu od tej, v ktorej si prišiel, uterák a vlastný zámok na skrinku.

 

Čo ak neviem, s akým cvičením začať?

Cítiš sa v klube stratený/á a nevieš ako cvičiť? Vyskúšaj našich certifikovaných trénerov, ktorí ti pomôžu so správnou technikou pri cvičení. Aj vďaka nim dosiahneš lepšie výkony a požadované výsledky.

Rezervovať trénera

 

Bude ma niekto súdiť za môj výkon?

U nás ťa nikto nebude súdiť ani nijako riešiť. Každý má svoje vlastné možnosti a limity a sústredí sa na seba, preto sa aj ty môžeš zamerať len na svoj vlastný výkon a dobrý pocit.

 

Etika strojov a činiek

Pri každom cvičení platí, že po docvičení si musíš po sebe stanovisko upratať do pôvodného stavu tak, aby ten kto príde po tebe mal vhodné prostredie pre svoj tréning rovnako ako ty. Základným pravidlom je používať pri cvičení uterák a chovať sa ohľaduplne k ostatným návštevníkom klubu. U nás je každý povinný vydezinfikovať po docvičení stroj (zariadenie, pomôcku), ktorú používal. Klub má viacero dezinfekčných stanovíšť, kde nájdeš všetko, čo potrebuješ na predezinfikovanie klubu.

 

Vlastná hudba

V našom klube hrá hudba, ktorá zvýši tvoj výkon. Vieme, že každého motivuje niečo iné. Preto si so sebou pokojne zober slúchadlá a pusti si to, čo ťa posunie k najlepším výsledkom. Rešpektuj však pri tom svoje okolie a neruš ostatných.

 

U nás nemusíš byť sám/a

Vyber si zo širokej ponuky skupinových lekcií vrátane Les Mills programov s našimi profesionálnymi inštruktormi. Prinášame nové trendy, aby ťa lekcie vždy bavili. Nájdi si nových známych, s ktorými ťa cvičenie bude baviť.

Skupinové cvičenia