FORM FACTORY LES MILLS DAY 2024: Early-Birds predpredaj začína

Druhá vlna predpredaja vstupeniek na Form Factory Les Mills Day 2024 práve odštartovala! Máte tak možnosť ešte získať vstupenky za výhodnú cenu. Počet vstupeniek je v predpredaji obmedzený, nečakajte preto už ani minútu.

Tento nezabudnuteľný víkend sa blíži rýchlejšie, než si myslíte – označte si dátum 8. júna 2024 v kalendári a pridajte sa k nám do CUBEX Centra v Prahe! Lekcie Les Mills sú synonymom pre kvalitné a efektívne cvičenia na celom svete. Ich hlavnou prednosťou je, že spájajú motivujúcu hudbu s výučbou od skúsených trénerov a inštruktorov. BodyPump, BodyCombat, BodyBalance, novo uvedený Dance a ďalšie ponúka širokú škálu tréningových štýlov, čo vám umožní nájsť si tú pravú lekciu pre svoje potreby. Tieto lekcie sú skvelou kombináciou kardio tréningu, posilňovania a flexibility, čo vedie k rýchlym a viditeľným výsledkom.

Form Factory Les Mills Day je oveľa viac než len o jednotlivých lekciách. Je to príležitosť sa stretnúť s fitness komunitou, byť súčasťou tejto energickej atmosféry a odviesť svoje cvičenie na úplne novú úroveň. Navyše, vás na evente čakajú aj špeciálne semináre, workshopy, či už napríklad s chlapcami z Brain we are alebo prednášky o výžive a relaxácii, takže môžete rozšíriť svoje znalosti a získať nové podnety pre zdravý životný štýl.

Predpredaj vstupeniek je v plnom prúde! Form Factory Les Mills Day 2024 je miestom, kde sa stretávajú zábava a vášeň pre zdravý životný štýl!

Kúpiť vstupenky