LES MILLS DAY 2023

  • júna 2023, CUBEX Centrum Praha
  • 46 inštruktorov a zahraničných Les Mills Master-trénerov
  • 9 lekcií a kapacita až 800 miest na cvičenie

Pohyb. Hudba. Zábava. To všetko spája LES MILLS. A aj Vy môžete byť súčasťou, a to už 10. júna 2023.

LES MILLS je hit, ktorý pohltil celý svet. Skupinové lekcie, pri ktorých prekonáte svoje limity a zažijete pocit šťastia. Kombinácia hudby, intenzívneho pohybu pod vedením skúsených inštruktorov, v obklopení ľudí rovnako naladenými, ako ste vy. Nezáleží na tom, či ste skúseným cvičencom alebo krásy športu ešte len objavujete.

Form Factory Vám prináša už 6. ročník tradičnej fitness akcie. Len trochu inak, než doteraz – tento rok bude totiž táto udalosť väčšia, lepšia, zábavnejšia. Navyše prichádza v novom, celodennom koncepte.

Na tomto stretnutí milovníkov pohybu, ktoré je najväčšie svojho druhu v strednej Európe, sa môžete tešiť nielen na našich najlepších Les Mills inštruktorov, ale aj na zahraničných hostí – inštruktorov z Les Mills Nordic a Talianov, ktorí sú pripravení odovzdať vám svoje skúsenosti.

Čaká na vás 9 lekcií plných modernej hudby, ktorými vás prevedie 46 inštruktorov, vrátane 6 zahraničných trénerov, na ploche 3 700 m2 atraktívneho priestoru CUBEX Center na Prahe 4. Ale to hlavné – spoločnosť viac ako 800 parťákov, ktorí vás svojim nadšením strhnú, a medzi ktorými sa nemusíte hanbiť ani ak ste úplný začiatočník. Za cenu jednej vstupenky získate prístup na všetkých 9 lekcií.

Zapojiť sa môžete napríklad všetkých alebo vybraných lekcií z programov ako je napríklad Les Mills CORE, Les Mills GRIT Cardio, BODYATTACK, BODYPUMP, BODYBALANCE, SH’BAM alebo BODYJAM.

Na svoje si tak príde úplne každý a je len na Vás, či sa chcete zapojiť len do lekcií na budovanie fyzickej kondície, alebo okúsite v čase od 10:00 do 19:00 úplne všetko, čo bude vo vašich silách.

Preto neváhajte a kúpte vstupenky pre seba aj svojich kamarátov. Zakúpiť ich môžete na formfactory.sk/lmday2023praha