ROOFTOP FACTORY

ROOFTOP
FACTORY

Naštartuj sa ranným cvičením pod holým nebom

Form Factory v spolupráci s Nivy Centrom si pre teba pripravilo letné spestrenie skupinových lekcií.

Každý pondelok, stredu a piatok budeme cvičiť na streche, v Áriu na 2. poschodí obchodného centra Nivy. Začíname vždy o 7:00.

Ani zlé počasie nás neodradí

V prípade nepriaznivého počasia – dažďa či nízkych ranných teplôt – si lekciu odmakáme vo fitku.

Pozor! Na lekcie je potrebné sa registrovať.

Prejsť na rozvrh lekcií

Les Mills programy

 • Pondelok
  BODYBALANCE®
  alebo
  AROMA YOGA

  BODYBALANCE®
  alebo AROMA YOGA
  Pondelok 07:00

  rezervovať lekciu
  BODYBALANCE® je cvičenie inšpirované jógou s pridanými cvikmi z Taichi a Pilates, do rytmu hudby. Toto cvičenie pomáha zvyšovať pružnosť a posilňuje vnútorné svalstvo, pričom zároveň znižuje stress a pomáha upriamiť vašu pozornosť na vytvorenie dlhotrvajúceho pocitu pohody. Nech už máte s jógou nejaké skúsenosti alebo len začínate, alebo hľadáte cvičenie, ktoré doplní váš tréning, BODYBALANCE® zlepší vašu myseľ, telo a váš život. Choreografie pre lekcie Les Mills sú dopredu pripravené, vďaka čomu každý účastník, začiatočník aj pokročilý, jednoducho rozozná štruktúru lekcie. Choreografie a hudba sa mení každé tri mesiace.

  Joga s prvkami aromaterapie. Dôraz sa kladie na detailné a bezpečné prevedenie ásán a správnej techniky dýchania. Zameranie sa na nájdenie rovnováhy medzi telom a mysľou, čo lektorka podporí vhodným výberom prírodného aróma oleja. Práve prírodné esencie podporujú fyzické zdravie, ale pracujú aj s ľudskou psychikou či emóciami. Podporíte vďaka tomu svoje sprítomnenie, uvoľnenie a koncentráciu.

 • Streda
  Les Mills TONE®

  Les Mills TONE®
  Streda 07:00

  rezervovať lekciu
  LES MILLS TONE je pre vás ako stvorený, pokiaľ hľadáte optimálny mix silového, kardio a core tréningu. Ide o 45- minútovú lekciu plnú výpadov, drepov, prvkov funkčného tréningu, cvikov s expandermi. Garantujeme vám, že na lekcii spálite veľké množstvo kalórií a zvýšite svoj výkon. Veľkou výhodou je, že v LES MILLS TONE lekcii sa nájde každý. Či ste pokročilý cvičenec alebo úplný začiatočník, lekcia je zostavená tak, aby z nej mohol profitovať každý, s akýmkoľvek stupňom kondície. Cviky majú niekoľko stupňov variácií, takže každý si dokáže lekciu prispôsobiť vlastnej kondičnej úrovni a postupne tak zvyšovať svoje schopnosti. Motivuje ho Les Mills inštruktor.

 • Piatok
  BODYCOMBAT®

  BODYCOMBAT®
  Piatok 07:00

  rezervovať lekciu
  BODYCOMBAT® je mix cvikov inšpirovaných bojovým umením pri motivačnej a posilňujúcej hudbe. Posilnite svoje telo pomocou kopov a úderov, zlepšite svoju kondíciu a budujte fenomenálnu silu vášho vnútra. Nekontaktné lekcie, počas ktorých vás inštruktor prevedie a namotivuje každým kolom a prinúti vás k tomu, aby ste prekonali samých seba. Choreografie pre lekcie Les Mills sú dopredu pripravené, vďaka čomu každý účastník, začiatočník aj pokročilý, jednoducho rozozná štruktúru lekcie. Choreografie a hudba sa mení každé tri mesiace.