Klub zostane aj od 16.11.2020 naďalej zatvorený

Vážení klienti,

Náš klub zostane aj od 16.11.2020 naďalej zatvorený vzhľadom na VYHLÁŠKU Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky (ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok a hromadných podujatí) uverejnenú vo Vestníku vlády Slovenskej republiky dňa 13. novembra 2020, kde sa v bode (6)a § 48 ods. 4 písm. a) e), r) a w) zákona od 16.11.2020  všetkým prevádzkovateľom fitness centier nariaďuje stanoviť maximálnu kapacitu prevádzky na 6 zákazníkov.

Pri takomto obmedzení počtu členov, ktorí sa v jednom čase môžu nachádzať vnútri nášho klubu sme schopní plnohodnotne uspokojiť nároky a požiadavky len naozaj malého počtu členov. Nechceme nikoho diskriminovať, uprednostňovať, robiť poradovníky; pri takto stanovenom počte by sa do klubu dostalo naozaj len malé percento z vás.

Situáciu však naďalej monitorujeme a akonáhle sa opatrenia uvoľnia tak, aby sme vám dokázali zabezpečiť plnohodnotný pobyt v našom klube a možnosť naplno využívať naše služby, budeme vás informovať na našom webe, facebooku, instagrame a v mailoch.

Zostaňte zdraví, udržujte sa optimisticky naladení, nestresujte sa a doprajte si oddych. Držte sa a starajte sa o svoju imunitu a zdravie.

 

Váš FF tím